Ja kush janë dy alternativat për të zëvendësuar Jupp Heynckes

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
4 Janar 2018 23:52
Gjatë kësaj periudhe janë lakuar shumë emra për të marrë vendin e tij

Jupp Heynckes edhe nëse përsërit tripletën me Bayern Munich në fund të sezonit do të largohet nga bavarezët, pasi e ndjen veten të “moshuar”.

Gjatë kësaj periudhe janë lakuar shumë emra për të marrë vendin e tij, por deri tani mbeten thjesht spekulime.

Sipas prestigjozes gjermane “Kicker”, drejtuesit e Bayern-it kanë dy emra në listën e tyre për të zëvendësuar Jupp Heynckes.

Një prej Julian Nagelsmann dhe Niko Kovaç do të fitojë vendin e punës në “Allianz Arena” për sezonin e ardhshëm.

Është ende herët për të bërë parashikme, por bavarezët kanë treguar se gjërat e rëndësishme i mbyllin shumë kohë më parë.

Mjafton të kujtoni rastin e fundit me spanjollin Pep Guardiola.

 

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike