Januzaj nuk është më ''mik'' me balerinën shqiptare

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
14 Maj 2018 17:08

Alba Hoxha është një nga balerinat më tërheqëse e televizionit shqiptar. Vajza simpatike e ekranit të Tv Klan ka fituar audiencë më së shumti si velinë në emisionin investigativ "Stop" që drejtohet nga Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj.

Alba së fundmi ka postuar një foto tejet seksi ndërsa ka shijuar fundjavën në bregdetin shqiptar. Edhe pse nuk është simpatizante e madhe e futbollit, Alba ka pasur fans të veçantë në profilin e saj në "Instagram", siç është mesfushori kosovar i Belgjikës, Adnan Januzaj.

Ish-futbollisti i Manchester United nuk hezitonte që të pëlqente shpesh herë fotot e balerinës shqiptarre, por së fundmi duket që ai ka vendosur që t'a heqë brunen nga lista e miqve që "ndjek" në Instagram ndërsa ajo nuk e ka hequr. Megjithatë, Alba vazhdon të ketë vëmendjen e 129 mijë ndjeësve në profilin e saj në Insta, ku merr komente të shumta. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike