''Je e bukur si një gol i Immobiles'' / FOTO

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
11 Shtator 2018 23:47

Ajo është një ndër më të bukurat mes partnereve të futbollistëve të kampionatit italian. Me Ciro Immobilen formojnë një çift ideal, të dashuruar gjithmonë e më shumë, me dy vajza të mrekullueshme që formojnë një familje për t’u pasur zili.

Por Jessica Melena ka fituar edhe zemrat e tifozëve të Lazios, të cilët çdo fundjavë bërtasin në stadium për një gol nga Ciro. E kur ka postuar një fotoalbum me kujtime, ata i kanë komentuar shumë, duke e përgëzuar përformat e mrekullueshme fizike.

Por komenti më i bukur dhe argëtues ishte pa dyshim i një tifozi me shumë imagjinatë: “Je e bukur sa një gol i bashkëshortit tënd me fanellën e Lazios”./EDS/

**********

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike