Jessica Rose, tifozja seksi që ka pasion Arsenal-in

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
3 Mars 2018 17:17

Jessica Rose është një nga tifozët më seksi të Arsenal. Pasionet e bukuroshes janë, qentë, bikinit dhe "Topçinjtë". Për këtë të fundit nuk kemi asnjë dyshim, pasi shpesh herë ajo mbështet skuadrën e saj të zemrës në stadium dhe jo vetëm. Jessica ka një fizik tejet seksi dhe është tepër tërheqëse, këtë ua vërtetojnë edhe fotot e mësipërme. /EDS/

Anastasia, diva ruse e Botërorit 2018

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
25 Qershor 2018 12:23

Botërori i futbollit është një nga kompeticionet më të bukura dhe të ndjekura në mbarë botën. Ndaj edhe i radhës që po zhvillohet në Rusi ka tërhequr padyshim interesin e shumë sportdashësve kudo, të cilët i ndjekin mes emocionesh secilën nga ndeshjet. Kujtojmë që këtë kompeticion e ndjekin çdo vit e më shumë edhe femrat. Numri i femrave në stadium është shtuar së fundmi jo vetëm në garat Evropiane por edhe ato Botërore, akoma më shumë. Ndaj edhe në Rusi, nuk mund të mungonin femrat e shumta bukuroshe që përkrahin përfaqësueset e tyre, por që padyshim këtë vit dominojnë vendaset (ruset). 

Gara për ‘muzën’ e këtij turneu vazhdon deri në ditën e fundit të tij (15 korrik). Anastasia Gizerskaya është njëra prej bukurosheve që kërkon t’a marrë këtë status, por natyrisht gara është tepër e fortë duke ditur që të shumta janë bukuroshet e tjera në shkallët e stadiumit, jo vetëm nga Rusia. Mirëpo, 20-vjeçarja e lindur në Kaliningrad me fizikun e saj tepër seksi, për të cilin punon fort në palestër, është kthyer në një “divë” në Instagram, ku ka 918 mijë ndjekës dhe merr komente pafund. Një modele seksi si Anastasia natyrisht që do të jetë e vështirë ta sfidojnë, por do të shohim se cila do të shpallet ‘muza’ e këtij Botërori. /EDS/

**********

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.

Einxhel Shkira ka vetëm një ekip zemre

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
25 Qershor 2018 10:41

Botërori i futbollit është një nga kampionet më të bukura që i dhuron pafund emocione të gjithëve. Jo vetëm sportdashësit apo tifozët e zjarrtë e ndjekin, por edhe të tjerët që e ndjekin futbollin rregullisht. Për këtë cilësohet si një kampionat që i bashkon të gjithë, në mbarë botën. Emocionet që të dhuron kombëtarja e zemrës, janë me të vërtetë të papërshkrueshme. Gjermania është një ndër ekipet më të dashura për shqiptarët, e sidomos për vajzat. Natyrisht katër herë kampione bote, së fundmi ngriti trofeun në turneun "Brazil 2014" dhe shpreson që t'a mbrojë edhe në Rusi. Moderatorja seksi shqiptare, Einxhel Shkira ka një simpati të veçantë për "pancerat". Këtë bukuroshja e pranoi në emisionin "Procesi Sportiv" në Top Channel.

Einxhel njihet ndryshe për karakterin e saj interesant dhe format fizike tejet seksi. Pa harruar që më parë është përfolur për një romancë mes saj dhe sulmuesit shkodran të Kombëtares, Bekim Balaj. Megjithatë, ajo vazhdon të jetë një ndër femrat më të komentuara në median rozë, për  shkak të sensualitet dhe shkathtësisë. Jo më kot ka edhe 62 mijë ndjekës në "Instagram", ku poston foto të shumta, që natyrisht nuk shpëtojnë pa u komentuar. /EDS/

*************************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.

Poloni – Kolumbi, tifozet kanë një çështje për të sqaruar

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
24 Qershor 2018 23:08

Edhe pse Kolumbia fitoi 3-0 kundër Polonisë në ndeshjen e dytë në grup, femrat evropiane duket se kanë dalë fitimtare ndaj atyre amerikano latine. Fokusi i aparatit fotografik ka kapur momentet më të veçanta, ku femrat polake duken mjaft tërheqëse edhe pse kombëtarja e tyre ishte në një ditë të keqe.

*********

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.

Aktorja më e kërkuar pornografike tregon për kë bën tifo në Angli

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
24 Qershor 2018 14:23

Pornostarja e njohur, Mia Khalifa është një nga personazhet më interesante dhe të komentuara në rrjetet sociale, shpesh herë edhe për komentet që bën lidhur me futbollin. Sikurse së fundmi komentoi gabimet e portierit gjerman të Liverpool, Loris Karius në finalen e Champions League ndaj Real Madrid. Por, përveç kësaj 25-vjeçarja ka treguar se është një tifoze e klubit anglez, West Ham. Ndryshe nga shumë vajza të tjera, të cilat mbështesin ekipet e mëdha si Chelsea, Tottenham, United, City, Liverpool dhe Arsenal, ajo ka zgjedhur "The Hammers".

Khalifa publikoi një foto me fanellën e klubit britanik në profilin e saj në “Instagram”, ku ka tetë milionë ndjekës.

“Viti tjetër, viti ynë”- ka shkruar ajo karshi fotos.

Ajo është cilësuar si aktorja më e kërkuar pornografike në internet- shkruan The Sun. /EDS/

**********

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.