Jessica Rose, tifozja seksi që ka pasion Arsenal-in

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
3 Mars 2018 17:17

Jessica Rose është një nga tifozët më seksi të Arsenal. Pasionet e bukuroshes janë, qentë, bikinit dhe "Topçinjtë". Për këtë të fundit nuk kemi asnjë dyshim, pasi shpesh herë ajo mbështet skuadrën e saj të zemrës në stadium dhe jo vetëm. Jessica ka një fizik tejet seksi dhe është tepër tërheqëse, këtë ua vërtetojnë edhe fotot e mësipërme. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike