Joshua stërvitet në majën “Burj Al Arab”

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
23 Nëntor 2017 14:56

Shumica e njerëzve shkojnë në Dubai për diellin, detin që të relaksohen mirëpo Anthony Joshua e shfrytëzon kohën e mirë për punë.

Kampioni i peshave të rënda është stërvitur në majën e lartë të "Burj Al Arab. Boksieri u ushtrua në një ring të improvizuar në helipadin e hotelit Dubai, i cili është 321 metra e lartë.

Boksieri anglez po përgatitet për sfidën e radhës që do të zhvillojë ndaj Doentay Wilder dhe Joseph Parker. Joshua postoi një video gjatë momentit të stërvitjes në profilin e tij në "Instagram", ku promovoi edhe imazhin e mrekullueshëm të Dubait.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike