Juli Annee, mamaja beqare më seksi

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
16 Prill 2018 10:39
E fiksuar pas futbollit amerikan

Juli Annee është padyshim një nga mbretëresha e “Instagram”. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në profilin e saj, pothuajse 5 milionë. Ajo jeton në San Diego së bashku me vajzën e saj të vogël, e cila ka lindur kur Juli ishte vetëm 18-vjeçe. Që në atë kohë, fama e saj si nënë e vetme dhe tejet seksi bëri bujë në mediat sociale. Shumë personazhe e kanë komplimentuar për guximin që mori për të rritur vajzën e saj në një moshë shumë të re.

Përveç modelingut dhe dashurisë për detin, Juli ka një simpati të veçantë edhe për futbollin amerikan. Ndër të tjera asaj i pëlqen shumë të maskohet si; infermiere, police, zjarrfikëse dhe si shumë karaktere të tjera.

Brunia seksi nuk ndalet së postuari foto tejet sensuale në profilin e saj në “Instagram” ku merr pëlqime dhe komente pafund nga fansat. Nëse i hidhni një sy fotove të saj, me siguri do ta kurorëzonit si mamaja më seksi beqare. /EDS/  

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike