Juve ka një tifoze super të zjarrtë

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
31 Mars 2018 12:20

Juventus ka tifoze të shumta në mbarë botën. Kampionët e Italisë shquhen për ultraset e tyre tejet seksi, sidomos për modelet të cilat nuk hezitojnë të veshin fanellën bardhezi në shenjë mbështetjeje për ekipin e tyre të zemrës. Njëra prej tyre është edhe Ana Danciu. Bukuroshja rumune është e pasionuar pas futbollit dhe Italisë, veçanërisht pas "Zonjës së Vjetër". Ana ka një simpati të madhe për skuadrën torinase dhe lojtarët e saj, ajo këtë e ka treguar edhe përmes fotove që ka postuar shpesh herë në rrjetet sociale. Sportmediaset i ka kushtuar një artikull të veçantë biondinës seksi, si tifoze juventine. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike