Ka të dashur, nuk ka problem! Modelja ruse kërkon takim me Ronaldo-n

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
8 Shkurt 2018 17:01

Modelja ruse, Tanya Mityushina ka shprehur dëshirën për të darkuar me Cristiano Ronaldo-n. Fakti që ai ka një të dashur, nuk ka problem...

Në një intervistë për portalin amerikan TMZ, modelja 24-vjeçare ka zbuluar se personi që do të dëshironte të që të ndryshonte stilin, është ylli portugez i Real Madrid. Por, nga ana tjetër ai shtoi se ai “është djalë i përsosur” dhe i kërkoi gazetarit që t’i dërgonte një përshëndetje të ngrohtë. Ajo ka qenë vitin e kaluar imazh i “Sports Illustrated”, ku ka realizuar një set fotografik të suksesshëm dhe tejet “të nxehtë”.

Tanya, ka punuar për agjencitë më të famshme dhe të suksesshme të modelingut në botë Victoria's Secret, Guess, Bebe dhe Intimissimi, një firmë në të cilën ajo zëvendësoi ish-të dashurën e sulmuesit 33-vjeçar, Irina Shayk, në 2010-ën. Ndërkohë po pret ftesën e kapitenit luzitan ..../EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike