Kane: Nuk e kam shikuar videon e finales me Liverpoolin dhe nuk do ta shikoj kurrë

19 Korrik 2019

Tottenhemi kishte shkuar për herë parë në historinë 136-vjeçare të klubit të luante një finalen e Ligës së Kampionëve.

Skuadra e drejtuar nga Mauricio Pochettino humbi ndaj Liverpoolit në në këtë ndeshje.

Kapiteni i Spurs, Harry Kane nuk ishte në formën e tij më të mirë në atë ndeshje. Sulmuesi thotë se nuk mund ta shikojë kurrë atë ndeshje në video.

Harry Kane . (Photo by Matthias Hangst/Getty Images)

“PĂ«r ne futbollistĂ«t, finalja e LigĂ«s sĂ« KampionĂ«ve Ă«shtĂ« me shumĂ« mundĂ«si, njĂ« nga ndeshjet mĂ« tĂ« rĂ«ndĂ«sishme nĂ« karrierĂ«â€.

“ËshtĂ« shumĂ« e vĂ«shtirĂ« ta lĂ«sh pas krahĂ«ve atĂ« humbje. Kur arrin nĂ« njĂ« ndeshje kaq tĂ« rĂ«ndĂ«sishme dhe nuk jep gjithĂ« potencialin qĂ« ke, bĂ«het akoma dhe mĂ« tepĂ«r e rĂ«ndĂ«â€.

“Gjithsesi, jemi tĂ« vetĂ«dijshĂ«m se mund t’i pĂ«rjetojmĂ« pĂ«rsĂ«ri ato emocione”.

Fernando Llorente, Moussa Sissoko, Kyle Walkers-Peters dhe Harry Kane . (Photo by David Ramos/Getty Images)

“Jemi nĂ« gjendje tĂ« rikthehemi sĂ«rish dhe tĂ« bĂ«jmĂ« gjĂ«ra tĂ« mĂ«dha. Nuk e kam parĂ« ndeshjen nĂ« video dhe besoj se nuk do ta shoh kurrĂ«â€, ka thĂ«nĂ« Kane./ Telegrafi/

www.telegrafi.com