Katër lojtarët më simpatikë në Kombëtare sipas Ildës

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
11 Mars 2018 13:51
Moderatorja seksi flet për ngacmimet

Moderatorja seksi e SuperSport, Ilda Bejleri, e ftuar në emisionin humoristik "Xing me Ermalin" ka përzgjedhur lojtarët më simpatikë që ka Kombëtarja Shqiptare. Gazetarja i është përgjigjur pyetjes së Ermal Mamaqit se "Cili është futbollisti më i bukur që ka Shqipëria?".

"Ta thonë njerëzit. E shikon që njerëzve disave u duket Lila, dia Veseli. Njerëzit janë më të afeksionuar pas tipave se sa bukurisë. Përtej shakasë, në të vërtetë ka shumë çuna simpatikë kombëtarja. Loriku nuk është më, por gjithsesi ka qenë një nga futbollistët më simpatikë. Po tani e kam thënë, Veseli është gjithashtu simpatik, Strakosha, Tomasi, por edhe babai s’ka qenë keq. Edhe Eros Grezda e kam thënë edhe Gjasula. Ka edhe plotë të tjerë, po vijnë në përmirësim.

E pyetur më tej se cili nga futbollistët nuk e ka ngacmuar, Ilda nuk e kurseu batutën teksa tha: "Kur bëjnë stërvitje u bërtet trajneri, është shumë i rreptë trajneri. Nuk ndodh asgjë kur vijnë të SuperSport. Se të gjithë njerëzit mendojnë se çfarë ndodh".

Ndër të tjera ajo ka sqaruar edhe njëherë që nuk ka bërë asnjë operacion plastik. /EDS/

Nuk ndalet Erjona Sulejmani, shpërthen në emision

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
18 Mars 2018 12:58

Erjona Sulejmani i dha fund martesës me mesfushorin tetovar të Bolonjës, Blerim Xhemaili. Modelja shkodrane pak muaj më parë bëri publike ndarjen me futbollistin e përfaqësueses zviceriane, por nuk i kursen ironitë në "distancë" me ish-bashkëshortin e saj. E ftuar në emisionin "C'e posta per te" nga Luciana Litizzetto, modelja i është përgjigjur disa pyetjeve në studio.

Ajo nuk kurseu ironinë për mbiemrin e saj ndërsa tha: "Sulejmani, pasi meshkujt kur më shohin ngrenë duart lart". Ndër të tjera ajo ka komentuar edhe fustanin e saj të shkurtër që ngjante tejet bukur në fizikun e saj seksi.

"Është i shkurtër, epo ne duhet të tregojmë veten. Megjithatë, nuk kanë pse i japin gojës pasi unë jam ndarë nga Blerimi"- ka thënë Erjona.

Çifti që tashmë i kanë thënë fund lidhjes së tyre, kanë një djalë të vogël që quhet, Luan. Mesfushori nuk e ka komentuar ndarjen me modelen ndërsa shkodranja ka lënë të kuptojmë që shkak për divorcin e tyre ka qenë tradhëtia. Ajo në mediat italiane ka thënë se "futbollistët tradhtojnë shumë". /EDS/

Detaji që nuk i shpëtoi fansave të Boateng

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
18 Mars 2018 11:26
Kur të nxjerr gruaja namin

Melissa Satta është një nga modelet më të suksesshme në Itali. Partnerja bukuroshe e Kevin Prince-Boateng ka postuar së fundmi një foto tejet të veçantë në profilin e saj në "Instagram". Ndryshe nga herët e tjera, kur ajo poston foto seksi, këtë herë ka zgjedhur të ndajë një foto familjare.

32-vjeçarja ka postuar një foto interesante me bashkëshortin dhe djalin e vogël, Maddox në ambientet e shtëpisë, teksa qëndrojnë së bashku në harmoni familjare. Mirëpo, fansat kanë kapur një detaj jo dhe aq të mirë ku ish-mbrojtësi i Milan shfaqet me çorape të grisura. /EDS/

 

Ish e dashura e Neymar nuk përmbahet në rrjetet sociale

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
18 Mars 2018 09:30

Ish e dashura e Neymar, Soraja Vucelic, ka “çmendur” rrjetet sociale me fotot e saj. Modelja e Playboy me origjinë serbe, është shfaqur tepër provokuese me fotot e postuara së fundmi, ku ka shfaqur të gjithë anën e saj seksi.

31-vjeçarja shquhet për format e saj të parezistueshme, si dhe mjaft provokuese, teksa asnjëherë nuk nguron të kënaqë fansat e saj me fotot e shumta, nga pushimet, apo eventet e ndryshme në të cilat ajo merr pjesë.

Vucelic, është shumë e famshme në Serbi, kjo edhe pasi ka marrë pjesë në dy “Big Brother” në vendlindjen e saj. Tifozët e sportit janë të njohur me modelen për shkak të lidhjes së është përfolur të ketë pasur me Neymar në vitin 2014. Të dyja palët mendohet të jenë takuar gjatë pushimeve në Ibizia, por që atëherë sulmuesi brazilian duket se i ka sytë vetëm për të dashurën e tij aktuale, Bruna Marquezine. /EDS/

 

 

Neymar ndryshon pamje, shikojeni si duket tani

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
17 Mars 2018 14:41

Neymar Jr është mësuar që të na surprizojë me modele të ndryshme flokësh. Sulmuesi i Paris Saint-Germain pas operacionit që bëri pak javë më parë në këmbë po rikuperohet për të qenë i gatshëm për Botërorin "Rusi 2018". Lojtari mbeti i dëmtuar në takimin ndaj Marseille, i vlefshëm për kampionatin francez të futbollit.

26-vejçari ndërsa po vazhdon terapinë në Brazil pranë familjes së tij, miqve dhe të dashurës ka përfituar të bëjë edhe një ndryshim të vogël në pamje. Ish-ylli i Barcelonës ka shpërndarë në "Insta Story" një foto me dy miq ndërsa ndodhen së bashku në shtëpinë e tij, ku duket edhe modeli i ri i flokëve. Njëri prej shokëve ka postuar një foto tjetër me sulmuesin e PSG-së ndërsa mbajnë euro në duar. /EDS/