Kjo është arma sekrete e Spartakut të Moskës

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
6 Dhjetor 2017 11:06

Spartaku i Moskës ka treguar armën sekrete në prag të përballjes kundër Liverpool-it në Moskë.

Ajo është doktoresha e skuadrës, Victoria Gameeva, e cila ka gopak ndikim në performancën e futbollistëve.

Bukuroshja brune u ka vendosur rregulla strikte futbollistëve, të cilat do t’i ndihmojnë ata në sfidën kundër të kuqve.

Nuk ka seks për futbollistët përpara takimit. Ky është urdhri i Victoria-s, e cila mendon se marrëdhëniet seksuale ulin performancën e futbollistëve.

“Për femrat është e vërtetuar shkencërisht se seksi u bën mirë dhe ndikon duke rritur performancën e tyre fizike. Ne artet parciale ndodh që 5-10 minuta pasi një sportiste ka kryer marrëdhënie të luftojë dhe rezultatet e saj do të jenë më të mira. Kurse për meshkujt është e kundërta. Ata duhet që të shmangin marrëdhëniet, 2-3 ditë para takimit”, shpjegoi Victoria.

Doktoresha shtoi se futbollistët shpesh i shkruajë në rrjete sociale për ta komplimentuar për fizikun dhe bukurinë e saj, por ajo është strikte në të tilla gjëra. Me lojtarët ekzistojnë vetëm marrëdhënie doktor-pacient.

Ivanka Trump flakë në Lojërat Olimpike

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
24 Shkurt 2018 12:01

Vajza e presidentit të SHBA-ve, Ivanka Trump ka qenë e pranishme në ceremoninë e mbylljes së "Lojërave Olimpike" që po zhvillohen në Korenë e Jugut. Bukuroshja kishte veshur kominoshe të kuqe ndërsa në kokë mbante një kapuç kuqeblu të USA-s. Ivanka postoi disa foto nga momenti i pjesëmarrjes në mbylljen e ceremonisë ndërsa ishte pranë personazheve të njohura në Seul.

Ivanka është kthyer një ndër personazhet më të komentuara në rrjetet sociale pasi babai i saj mori drejtimin e SHBA-ve. Në media ajo njihet edhe ndryshe si “vajza e parë” e presidentit Trump.  /EDS/

Shpëtimi i Vicenza-s, edhe një pornostare në fushë

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
23 Shkurt 2018 22:04

Amandha Fox, ose siç njihet me nofkën “Venere Polacca” në filmat për të rritur, ka deklaruar se është gati që të kontribuojë me 10% të parave që do të përfitojë nga shitja e kalendarit të saj. Pornostarja do të japë kontrbutin e saj të parave për të shpëtuar klubin bardhekuq. /EDS/

Anais Zanotti, mbretëresha e fitnesit francez

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
23 Shkurt 2018 16:43

Modelja franceze Anais Zanotti ka vendosur që t’i përkushtohet sportit të bodybuilder, ndërsa në plazh ajo i ka çmendur të gjithë me format e saj. Në veshjen me të brendshme, Zanotti ka bërë që të gjithë të “ulërasin”. /EDS/

Roberta Pedrelli, tifozja superseksi e Roma-s

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
23 Shkurt 2018 16:35

E bukur, seksi dhe tejet e zonja në profesionin e saj si moderatore, aktore dhe modele, po flasim për moderatoren dhe njëkohësisht tifozen e Roma-s, Roberta Pedrelli. Mama e një djali të vogël, të cilit gjithashtu ia ka injektuar dashurinë për verdhekuqtë. Futbolli, filmat, palestra dhe veçanërisht Roma janë dashuritë e tij më të mëdha, të cilave padyshim u kushton kohën e duhur. Nuk nguron që të përkrahë kryeqytetasit nga shkallët e stadiumit, ku padyshim bie në sy me prezencën e saj.

E përveçse në "Olimpico", modelja italiane nuk nguron që të postojë foto të ndryshme "hot" në profilin e saj në "Instagram", me apo pa fanellën e Romës ajo mbetet një ndër tifozet më të zjarrta të tyre. /EDS/