Kjo është modelja më aventuriere në botë

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
1 Prill 2018 13:24

Jaylene Cook është një nga modelet më magjepsëse që mund të keni parë ndonjëherë. Ajo ka lindur në Zelandën e Re, por aktualisht jeton në Australi. 26-vjeçarja ka qenë pjesë e “Play Boy” dhe ka një dashuri të veçantë për fotografinë dhe udhëtimet. Bukuroshja ka realizuar foto të ndryshme për një numër të madh revistash për meshkuj. Nëse i hidhni një sy profilit të saj në “Instagram” do të mahniteshit nga fotot artistike që ajo ka realizuar në natyrë në vende të ndryshme të botës, veçanërisht nga atdheu i saj. Cook udhëton me të dashurin e saj, fotografin Josh Shaw, i cili është autor i fotove të saj artistike (nudo).

Jaylene është kritikuar më parë pasi ka pozuar nudo në malin e shenjtë në Zelandën e Re “Mount Pihanga” një vit më parë, por kjo nuk e ka penguar që të ndalë aventurën e saj në mbarë botën. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike