Kjo është Ruby Mae, e dashura e Dele Alli

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
6 Shkurt 2018 22:54

Ylli i Anglisë dhe Tottenham, Dele Alli u përfshi në një skandal seksual, ndërsa videoja e tij po bën xhiron e botës në rrjetet sociale. Alli shfaqet në video nudo duke kryer seks oral me një femër. Por kush është ajo? Mësohet se femra në video është Ruby Mae, model e Dolce & Gabbana dhe e dashura e tij. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike