Kroos: Reali nuk e do Messin, e as ai nuk vjen në Madrid

08 Shtator 2020

Në një intervistë të gjatë, Toni Kroos ka folur për karrierën e tij, trajnerin Zinedine Zidane dhe superyllin e Barcelonës, Lionel Messi.

Edhe pse të gjitha klubet do ta dëshironin në skuadër argjentinasin, mesfushori gjerman kishte befasuar ditë më parë duke thënë se nuk priste të ndodhë diçka e tillë.

Ndërsa në intervistën më të re, të transmetuar nga TyC, ai ka sqaruar se pse nuk mund të ndodhë diçka e tillë (tashmë kur Messi është zotuar se do të mbetet në Camp Nou).

(Foto: David Ramos/Getty Images/Guliver)

I pyetur nĂ«se Reali do ta dĂ«shironte argjentinasin, Kroos Ă«shtĂ« pĂ«rgjigjur duke qeshur: “Nuk besoj”.

Lexo po ashtu: Messi te Real Madrid? Kroos befason me deklaratën e tij

“Nuk mendoj se ai do tĂ« dĂ«shironte tĂ« vijĂ«. Por, ky qĂ«ndrim Ă«shtĂ« i dyanshĂ«m, meqĂ« edhe ai nuk dĂ«shiron tĂ« vijĂ« te Reali (as Madrid nuk e dĂ«shiron atĂ«)”.

“PĂ«r kĂ«tĂ« arsye, mendoj se diçka e kĂ«tillĂ« nuk mund tĂ« ndodhĂ«â€, Ă«shtĂ« shprehur futbollisti gjerman. /Telegrafi/

A mund ta imagjinoni Lionel Messin me fanellën e Real Madridit? Shprehuni në hapësirën për komente.

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Shfaq statistikat COVID-19

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

TĂ« gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com