Kukësi, Shehi i kalon topin klubit: Nuk jam zyrtar të them qe Kupa shpëton sezonin, do luftojmë deri në fund

01 Korrik 2020

Me titullin kampion që duket i vështirë, për të mos thënë i pamundur, Kukësi kthen vështrimin nga Kupa e Shqipërisë. Këtë të enjte luajnë aktinin e parë kundër Teutës, një kundërshtar që Orges Shehi e vlerëson maksimalisht. Në çdo rast, sipas Shehit kualifikimi do të përcaktohet në ndeshjen e kthimit:

Si trajner, Shehi nuk preferon të komentoj nëse Kupa shpëton apo jo sezonin.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com