Kumbulla dëshiron vetëm Interin, refuzon kalimin te Napoli

29 Janar 2020

Mbrojtësi shqiptar i Veronës, Marash Kumbulla, e ka refuzuar Napolin, pasi do kalimin te Interi.

La Gazzetta dello Sport shkruan se Verona ka marrëveshje me Napolin, po dëshira e lojtarit është diçka tjetër.

Kumbulla ka shkëlqyer këtë vit me klubin e Serie A dhe mosha e re i jep ende mundësi për rritje.

Napoli kishte marrëveshje me Veronën për verën e ardhshme, ku do të paguheshin 20 milionë euro dhe bonuset për 19 vjeçarin.

Por Kumbulla është duke pritur për një kalim eventual te Interi. /Telegrafi/

www.telegrafi.com