Kuqezinjtë fluturojnë drejtë Kazakistanit, dalin përgjigjet e tamponëve!

09 Tetor 2020

Dëmtimet e shumta dhe pengesat në grumbullim u kthyen në makth për trajnerin Edy Reja në prag të dy ndeshjeve kualifikuese në Ligën e Kombeve. Me një grup jo të plotë, kuqezinjtë do të provojnë të marrin maksimumin nga dy transfertat e radhës.

Kuqezi

Mëngjesin e së premtes, Kombëtarja është nisur drejtë Kazakistanit për sfidën e së dielës. Asnjë lojtarë apo pjesëtarë i ekipet përfaqësues nuk ka rezultuar pozitiv pas testeve që iu nënshtruar përpara këtij takimi.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com