REZULTATET LIVE
Shiko listen e plote

Kyra, modelja seksi e fiksuar pas sporteve ekstreme

13 Nëntor 2017 15:38

Kyra Santoro është njëra nga modelet e momentit. Ka pozuar për “Sports Illustrated” dhe është e pasionuar pas sporteve ekstreme.

24-vjeçarja nga Kalifornia është zgjedhur modelja e vitit për të pozuar rrobat e plazhit për “Sports Illustrated”. Bukuroshja është një tifoze e çmendur e Lakers ndërsa është rritur duke bërë skateboarding, wakeboarding (sërf në ujë) dhe ka praktikuar gjithashtu gara me motoçikleta.

Në moshën 22-vjeçare ajo ka pozuar gjithashtu për prestigjiozet si “Maxim” ose “Men’s Health” por disa vite më parë ajo ishte thjesht njëra nga vajzat seksi të “Instagram”.

Por fati i saj erdhi pasi një agjenci e vuri re bukurinë e saj dhe e futi në botën e modelingut ku po korr mjaft sukses.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment

Federica Pellegrini, e nxehtë dhe misterioze në Instagram

17 Janar 2018 21:22

Kampionia e Italisë në not ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram duke ngacmuar kuriozitetin e ndjekësve të saj. Federica Pellegrini shfaqet mjaft e nxehtë në rrjetin social Instagram. Ajo ka mjaft ndjekës, të cilët janë mahnitur nga paraqitja e notares. /EDS/

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment

Buffon pushime romantike me gazetaren seksi

17 Janar 2018 14:55

Buffon së bashku me bashkëshorten e tij, Ilaria D'Amico kanë përfituar nga periudha e pushimeve në kampionat për të kaluar disa ditë relaksi në plazh. Çifti ka preferuar që ti shijojë ditët e pushimit pa fëmijët e tyre.

Portieri i Juventusit duket në formë, ashtu sikurse edhe partnerja e tij. Gazetarja italiane mbante veshur një kostum plazhi që ngjante tejet seksi.

Ilaria dhe gardiani i “axurrëve” e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në vitin 2014-të, kur Buffon i dha fund martesës me ish-gruan e tij të parë, Alena Seredova (2011 – 2014).

Juventini ka një djalë dy-vjeçar me Ilaria-n, që quhet Leopoldo Mattia. Revista “Chi” i ka kushtuar një artikull çiftit, shoqëruar me fotot e realizuara nga paparaci i tyre. /EDS/

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment

Gruaja e Totti-t lë për të dëshiruar në plazh

17 Janar 2018 14:07

Francesco Totti po shijon pushimet dimërore me bashkëshorten e tij, Ilary Blasi. Ish-kapiteni i Romës ka marrë një vilë me qira super luksoze. Në po të njëjtën parajsë ku janë relaksuar edhe yjet e tjerë të kampionatit italian, Icardi, Chiellini, Barzagli, Storari, Montolivo, Bonuçi dhe Marchisio.

Ish-sulmuesi italian duket në formë edhe pas tërheqjes nga futbolli ndërsa partnerja e tij, moderatorja italiane ka nevojë për pak palestër. Revista "Chi", ka publikuar disa foto të çiftit teksa relaksoheshin në plazhin e bukur të Maldives. Çifti Totti, kanë tre fëmijë, dy vajza tejet të bukura, Chanel (10 -vjeçe), Isabel (1-vjeçe) dhe djalin 12-vjeçar, Christian.

Gruaja e legjendës së futbollit “axurr”, Ilary, është një nga femrat më të suksesshme në median italiane. E njohur për fillimet e saj si velin dhe më pas moderatore e “Grande Fratello” dhe të tjerë emisione të ndjekura në shtetin fqinj. /EDS/

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment

“Anglezi” Guardiola del për gjueti

17 Janar 2018 10:39

Pep Guardiola mbrëmjen e djeshme ka ndjekur ndeshjen e FA Cup, mes Mansfield Town dhe Cardiff City. Trajneri i Manchester City-t, ishte i shoqëruar me me drejtoreshen e Mansfield Town, Carolyn Radford.

Ajo postoi foton me spanjollin në “Twitter”, në të cilën ka shkruar: “Kemi një legjendë në shtëpi”.

Ish-tekniku i Barcelonës dhe Bayern Munchen, u fotografua në tribunën e “One Call”, i veshur me një stil tipik anglez. Së bashku me të ishte edhe djali i tij, Marius, i cili ndoqi ndeshjen në fushën më të vjetër në “Football League”. Qëllimi i vizitës së tij në këtë takim ishte pikasje e ndonjë talenti, të cilin me siguro dëshiron që ta afrojë në grupin e tij te “Qytetarët”. /EDS/

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment