Laura Betto, opinionistja seksi e Giro d'Italia

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
12 Maj 2018 12:54

Giro d'Italia ka një opinioniste tejet seksi që quhet Laura Betto. Bukuroshja italiane prej vitesh është marrë me sportin e çiklizmit, kështu ajo nuk mund të mungonte në këtë tur. Ish-çikliste, ndërsa tani modele, është zgjedhur që të jetë opinioniste në Tv për eventin në fjalë.

Laura ka 15.7 mijë ndjekës në profilin e saj në "Instagram", ku poston foto të shumta. Modelingu, aktrimi dhe palestra janë pasionet e saj më të mëdha, pa harruar dashurinë që ka për bicikletën. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike