Leanna, femra me trupin më seksi në Los Angeles

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
13 Shkurt 2018 14:30
E çmendur pas sporteve ekstreme

Dikush thotë se ka trupin më seksi në Los Angeles. Nuk e dimë, por nuk mund ta fshehim dot faktin që Leanna Bartlett ka një super fizik që shkakton "tërmet" në rrjetet sociale.

Fotot e shumta që modelja poston, nuk mund të "shpëtojnë" pa u komentuar dhe pëlqyer nga fansat e saj. Bukuroshja ka 2.4 milionë ndjekës në "Instagram" dhe padyshim që kjo shifër ka një kuptim.

Edhe pse njihet si amerikane, në të vërtetë ajo është me origjinë ukrainase, por është rritur në Los Angeles. Aty ku është kthyer një "muzë" e palestrës. Udhëtimet, palestra dhe sportet ekstreme janë hobet e saj. /EDS/

 

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike