Legjenda Ze Roberto thotë se ka fizik më të mirë se Cristiano Ronaldo

01 Gusht 2020

Ze Roberto ka thënë se ai ka fizik më të mirë se Cristiano Ronaldo.

Në një mënyrë fantastike, pesë herë fituesi i Topit të Artë ka publikuar një foto nga stërvitjet e tij, derisa trupi i duket si i një 20-vjeçari edhe pse është 55-vjeçar.

Sidoqoftë, ish-anëtari i Bayern Munich, Bayer Leverkusen dhe Real Madridit, ka publikuar një foto, duke i befasuar të gjithë me trupin e tij prej një 46-vjeçari.

View this post on Instagram

Recovery session ❄️??

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on Jul 20, 2019 at 11:02am PDT

“Sot mund të them se kam një fizik më të mirë dhe se kam luajtur deri në moshën  34-vjeçare”, ka thënë ai për Tyc Sports. “Nëse ai (Ronaldo) thotë se është trupi i tij më i mirë, atëherë edhe unë do ndaja mendimin e njëjtë, por shikoni moshën”.

Ish-anëtari i Selecaso si një 46-vjeçar duket tejet në formë dhe se portugezi duhet të mendohet edhe një herë nëse mendon se trupi i tij është më i mirë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

@fernandinhoo77 Mano eu acho que eu nunca quebrei na vesti, mas que o tempo foi bom comigo, eu não posso negar! Da um ligue na evolução?. Quero ver a evolução dos meus parceiros também @fefrancooficial @denilsonshow e o @dejesusoficial . . . . . #evoluiu #treino #zeroberto #tbt #uhul #zeroberto #zr11 #foco #fitness #shape

A post shared by Zé Roberto (@zr11) on Jul 2, 2020 at 8:01am PDT

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

Të gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com