Leno: Hudson-Odoi do të jetë i dobishëm për Bayernin

30 Janar 2019

Bernd Leno tash e sa kohë është Bayern Munich është në ndjekje të Callum Hudson-Odoit.

Portieri gjerman pranon se është impresionuar nga adoleshenti i Chelseat, i cili mund të transferohet te skuadra gjermane.

View this post on Instagram

Good game and well deserved win???

A post shared by Bernd Leno (@berndleno1) on Dec 22, 2018 at 1:38pm PST

“Ne luajtëm në ndeshjet para sezonale kundër Chelseay përveç ndeshjeve të ligës, Hudson-Odoi me të vërtetë i fortë ishte në fushë”.

“Ai është një lojtar shumë interesant. Hudson-Odoi patjetër mund të shpërthejë dhe të bëhet një njeri i madh”, tha portieri i Arsenalit.

Chelsea i ka thënë Bayernity se nuk do ta konsiderojnë shitjen e anësorit këtë javë, pavarësisht ofertave të shumta në rritje deri në 48 milionë euro.

Lexo po ashtu: Të gjitha lajmet rreth Hudson-Odoit

Theksojmë se bavarezët janë në rinovimin e ekipit, ku kanë paralajmëruar shumë ndryshime dhe freski në ekip.

Ndryshe, 18-vjeçari është paraqitur deri më tani në pesë raste për The Blues dhe nuk ka shënuar asnjë gol. /Telegrafi/

www.telegrafi.com