Lirim Kastrati gjen golin e parë me fanellën e Dinamo Zagrebit, shënon në Ligën e Kampionëve

27 Gusht 2020

Sulmuesi anësor, Lirim Kastrati, ka filluar ta gjejë vetën me fanellën e Dinamo Zagrebit.

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, po luan në Ligën e Kampionëve me Dinamon e Zagrebit, ku janë mysafir të Cluj.

Kastrati u fut në lojë në pjesën e dytë dhe gjeti golin.

[1-2] Lirim Kastrati’s?? goal for Dinamo Zagreb?? pic.twitter.com/uDXUmzW6rA

— Goal Videos ??? (@goalvids) August 26, 2020

Zhvillohej minuta e 74-të e takimit kur rezultati ishte 1-1, anësori shënoi për 2-1, në portën e zbrazët pas një topi të kthyer.

78′ GOOOOOOOOOOLLLL! Cluj – Dinamo 1:2. KASTRATI ????????⚽️ AJMOOOOOO! #dinamozagreb #ucl pic.twitter.com/t8ZpgxQpWV

— GNK Dinamo (@gnkdinamo) August 26, 2020

Dinamo nuk arriti ta ruajë këtë rezultat, ndërsa ndeshja shkoi në vazhdime. /Telegrafi/

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Shfaq statistikat COVID-19

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

Të gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com

ulaş utku bozdoğan
ulaş utku bozdoğan astrolog
ulaş utku bozdoğan