LIVE| Barcelona e papërmbajtshme, Mesi shënon goli e tretë (VIDEO)

27 Shtator 2020

Ronald Kuman do të debutojë ditën e sotme në stolin e Barcelonës. Katalanasit do të përballen në orën 21:00, ndaj Vijarealit në sfidën e parë për këtë sezon në La Liga.

Tekniku holandez ka hedhur nga minuta e parë artilerinë e rëndë, ku spikasin emra si Mesi, Kutinjo, Grizman si dhe talenti Ansu Fati. Katalanasit do të kërkojnë ta nisin me këmbën e mbarë këtë sezon, duke lënë pas telashet e mëdha që i pushtuan së fundmi.

LIVE: BARCELONA – VIJAREAL 3-0

Fati 15′, 19′, Mesi 35′ (p)

Lionel Messi se estrena en la temporada 2020/2021 con gol. Pone el 3-0. El 10 anota, un nuevo año. pic.twitter.com/AN8vra6uGh

— Carlos Ayala ❼ (@analistapuntual) September 27, 2020

Ansu Fati . 2-0 Barca Villarreal . Sensational pic.twitter.com/xD8ZAfdwfn

— Riquix FCB (@RiquixFCB) September 27, 2020

ANSU FATI…WHAT A GOAL? pic.twitter.com/97qXTmETsO — Joe (@MessidemicV2) September 27, 2020

FORMACIONET ZYRTARE: 

PANORAMASPORT.AL

www.panorama.com

ulaş utku bozdoğan
ulaş utku bozdoğan astrolog
ulaş utku bozdoğan