Manuela Ferrera: Ronaldo më tha që jam shumë e bukur

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
31 Tetor 2018 09:57

“Nëpërmjet një miku të përbashkët që shpërndau numrin tim, Cristiano Ronaldo më kontaktoi: kemi shkëmbyer disa mesazhe në telefon. Ai donte të më bënte komplimente sepse kishte parë shërbimet e mia fotografike në revistën ‘For Men’”.

Ajo që rrëfehet për revistën “Diva e Dona” është Manuela Ferrera, ish-spikere për dhënien e parashikimit të motit në Tg4. Ylli i bardhezinjve e ka komplimentuar atë: “Më tha: ‘Je shumë e bukur’. Isha mjaft e ngazëllyer kur dëgjova komplimentet nga një mashkull si ai, përherë i rrethuar nga femra shumë të bukura dhe që janë prototip i bukurisë”. /EDS/

************************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota në kohë reale nga Futbolli dhe sportet e tjera.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike