Manuela, tifozja e veçantë e Rafinhas

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
12 Mars 2018 17:00

Manuela Quistelli, është një nga femrat që po bën "namin" në rrjetet dhe mediat sociale pas pjesëmarrjes së saj në "Uomine e Donne". 26-vjeçarja milaneze ka arritur 200 mijë ndjekës në "Instagram" falë fotove të shumta tejet seksi që ka postuar. Është e bukur dhe tepër seksi, përveç kësaj italiania është fanse e çmendur e Rafinhas dhe Interit.

Zikaltërit janë ekipi i saj i zemrës, por u ndalën në barazim 0-0 në përballjen e djeshme ndaj Napolit. Momentalisht Inter pozicionohet në vendin e pestë me 52 pikë ndërsa i duhet të luftojë për të siguruar pjesëmarrjen në Champions League. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike