Mario Balotelli, ashtu siç nuk e keni parë kurrë!

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
10 Janar 2018 22:53
“Nuk është ashtu siç mendoi ju, ju betohem”

Mario Balotelli di si të tërheqë vëmendjen e mediave dhe ndoshta kjo është gjëja që di të bëjë më mirë, sigurisht përveç të luajturit futboll.

Sulmuesi i Nice, ka postuar në rrjetin social “Instagram" një video, nga një seancë fizioterapie, ku ndodhej në një moment të sikletshëm.

 

Isn't what you guys are thinking I swear!!! 😂😂😂

A post shared by Mario Balotelli🇮🇹🗿👪 (@mb459) on

“Nuk është ashtu siç mendoi ju, ju betohem”, shkruan ish-sulmuesi i Milanit dhe i disa skuadrave të mëdha në Evropë.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike