Marotta: Mjaft me Icardin

11 Mars 2019

Drejtori i Interit, Beppe Marotta ka thënë se nuk e ka parë emisionin sportiv Tiki Taka dhe se është i lodhur nga spekulimet përreth Mauro Icardit.

Inter e konfirmoi javën e kaluar se ata kishin një bisedë miqësore me Wandan, por Icardi nuk duket afër kthimit, pasi edhe të hënë mungoi në stërvitje.

Lexo po ashtu: Lajmet nga Interit

“Tiki Taka? Ne nuk e shikojmĂ« atĂ« emision”.

“ËshtĂ« tepĂ«r vonĂ«. Ne ngrihemi nĂ« orĂ«n 7 tĂ« mĂ«ngjesit, duhet tĂ« punojmĂ«â€.

Mauro Icardi dhe Wanda Nara (Foto: Emilio Andreoli/Getty Images/Guliver)

Kur u pyet se kur do tĂ« flitet pĂ«rsĂ«ri pĂ«r Icardin, Marotta u pĂ«rgjigj: “Mjaft me gjithĂ« kĂ«tĂ« … ”

Problemi mes Icardit dhe klubit ka filluar para disa javësh, ku lojtarit fillimisht iu largua shiriti i kapitenit. /Telegrafi/

www.telegrafi.com