Maxi Lopez, i lumtur me bashkëshorten e tij

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
21 Tetor 2018 12:27

Maxi Lopez duket se e ka harruar prej kohësh historinë e ndarjes së bujshme nga ish-modelja argjentinase, Wanda Nara, me të cilën ka tre djem. Sulmuesi 34-vjeçar prej katër vitesh është në një lidhje dashurie me Daniela Christiansson. Çifti simpatik jetojnë së bashku në Brazil, aty ku argjentinasi aktivizohet me ekipin e Vasco da Gama. Daniela duket kaq e lumtur në krahët e partnerit të saj, me të cilin shpesh herë ndan foto në rrjetet sociale. Madje, nuk heziton që t'ja shprehë dashurinë, sikurse edhe Lopez asaj. Ky i fundit, nuk harron të ndajë edhe foto me tre djemtë e tij që ka me Wanda-n. /EDS/

**************************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota në kohë reale nga Futbolli dhe sportet e tjera.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike