Melissas i vjen keq për Wayne Rooney

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
30 Prill 2018 16:20

Melissa Debling, vazhdon të jetë e zemëruar me Jose Mourinhon, për shkak se portugezi largoi nga “Old Trafford”, kapitenin legjendar, Wayne Rooney. Pornostarja u shpall tifozja më seksi e “Tre luanëve” në Europianin 2012-të. Përveç kësaj, ajo ka një simpati të veçantë edhe për Manchester United. Ish-skuadrën e sulmuesit britanik, që momentalisht luan me Evertonin dhe u dorëhoq nga kombëtarja.

Biondia seksi ka shprehur keqardhje që Rooney nuk do të jetë në Botërorin që do të zhvillohet në Rusi, më 14 qershor 2018. Shpesh herë bukuroshja pushton tablodiët britanikë dhe jo vetëm me deklaratat dhe fotot shpërthyese që poston. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike