Messi fundjavë të qetë me bashkëshorten shtatzënë

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
8 Janar 2018 11:59
Antonella tregon barkun e fryrë

Lionel Messi e ka kaluar fundjavën nën shoqërinë e bashkëshortes së tij shtatzënë, Antonella Raccuzzo.

Çifti ka preferuar që kohën e lirë ta kalojnë së bashku në shtëpinë e tyre teksa konsumonin një lloj çaji që quhet “Mate”, i cili është shumë i famshëm në Amerikën Latine.
29-vjeçarja pret të sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë. Leo dhe Antonella janë prindër të dy djemve, Thiago dhe Mateo, dy dhe pesë vjeç.

Sulmuesi argjentinas e kurorëzoi dashurinë me partneren e tij në verën e 2017-ës, dhe pse kishin prej vitesh të lidhur së bashku.  

Ylli i Barcelonës është një nga lojtarët që pasqyron një mesazh pozitiv si familjar, kjo edhe për faktin se ai që në fëmijëri e deri më sot ka pasur vetëm një person zemre, dhe ajo është pikërsiht gruaja e tij argjentinase, Antonella. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike