Messi kthehet në stërvitjen e Barcelonës, mbërrin i pari nga të gjithë

07 Shtator 2020

Lionel Messi është kthyer në kompleksin stërvitor të Barcelonës në Sant Joan Despi.

Ai arriti rreth një orë e gjysmë para nisjes së seancës të së hënës, i gatshëm të stërvitej për herë të parë nën urdhrat e trajnerit të ri Ronald Koeman.

Pasi qëndroi larg ekipit javën e kaluar, kur edhe zhvillohej saga e tij e transferimit, Messi më pas bëri një test për coronavirus të dielën dhe tani është kthyer në punë këtë të hënë.

View this post on Instagram

Lionel Messi rikthehet në stërvitje te FC Barcelona 🔙 #TelegrafiSport Foto: GettyImages 📷

A post shared by Telegrafi Sport (@telegrafisport) on Sep 7, 2020 at 7:50am PDT

Shumë gazetarë po prisnin jashtë kompleksit të stërvitjes në pritje të ardhjes së argjentinasit për këtë seancë me dyer të mbyllura dhe ai ishte i pari që mbërriti.

🚨 Messi has arrived at Ciutat Esportiva ahead of the training session! #FCB 💣🇦🇷 pic.twitter.com/HeKJIUVyd0

— Hagrid ✆ (@HagridFCB) September 7, 2020

Ylli i ekipit është mirë dhe me të vërtetë është kthyer dhe po përgatitet për sezonin e ri së bashku me shokët e tij të skuadrës. /Telegrafi/ 

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Shfaq statistikat COVID-19

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

Të gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com