Messi merr një super dhuratë nga një artist paraguaian

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
11 Janar 2018 10:33

Lionel Messi ka marrë një dhuratë shumë të veçantë ditën e djeshme.

Një artist paraguaian i ka dhuruar një palë taka futbolli yllit të Barcelonës, në të cilat ka ilustruar momentet më të veçanta të jetës së tij.

Lili Cantero, është inspiruar nga jeta e Messi-t dhe trofetë që ai ka fituar, ku më pas i ka vizatuar në këpucët e lojtarit.

Artisti ka bërë në takat e futbollit të 29-vjeçarit, momentet më të bukura të tij, që nga fëmijëria në Argjentinë deri tek martesa me Antonella-n. 

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike