Meta vëzhgon nga afër ndeshjen Shqipëri – Kosovë: Një vëllazërore e bukur

11 Nëntor 2020

Presidenti i vendit Ilir Meta ka parë nga afër ndeshjen mes Shqipërisë dhe Kosovës, e cila përfundoi me rezultatin 2:1.

Meta shprehet se kjo ndeshje ishte një vëllazërore e bukur, ndërsa thekson se fituan vlerat më të mira sportive kombëtare.

Postimi i presidentit Ilir Meta:

Një vëllazërore e bukur, me tre gola të Bekim Balaj, Myrto Uzuni dhe Vedat Muriqi, ku fituan vlerat më të mira sportive kombëtare. ??❤️??

(d.xh/ balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com