Mihajloviç pas shkarkimit: Do të nis boksin

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
12 Janar 2018 17:44
Po bëhem gjysmë i keq

Pas shkarkimit nga Torino dhe debutimit pozitiv të Mazzarrit, i dërguari i “Stricia la Notizia” Valerio Staffelli dorëzoi Tapirin e Artë për Sinisa Mihajloviç. “Falenderoj presidentin që më dha mundësinë të trajnor Torinon, - tha ish trajneri i granatave. – Më vjen keq që nuk ishte ai që të komunikonte shkarkimin”.

“Po bëhem gjysmë i keq – vijoi duke bërë shaka. –Vjen një trajner i ri dhe në një ditë lojtarët ndryshojnë, sistemin dhe lojë, fitojnë 3-0! Do të nis boksin, më pëlqejnë sportet me kontakte”.

Më pas një batutë mbi VAR dhe vendimet arbitrare që ishin në disfavor të Torinos: “Ne ishim të pafat sepse arbitrat, edhe pse i rishohin episodet, konfirmojnë gabim. Më bën të mendoj pak keq”. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike