Moçka i pakënaqur, kryesuesit e Superiores e kanë në fokus

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
21 Dhjetor 2017 15:29
Portieri kërkon largimin, pasi është aktivizuar me pikatore

Shpëtim Moçka, ka shfaqur dëshirën për t’u larguar nga Teuta dhe disa klube të Kategorisë Superiores kanë shprehur interes për të.

Mësohet se drejtuesit e Vllaznisë kanë filluar bisedimet me portitin vlonjat, për ta afruar në merkaton e janarit.

Gjithashu burime pranë lojtarit bëjnë me dije për “Eduasportin.com”, se edhe Luftëtari dhe Skënderbeu kanë shprehur interes për të nënshkruar me 28-vjeçarin.

Moçka është në kontratë me “Djemtë e detit”, megjithatë largimi i tij është i pashmangshëm nga durrsakët.

Deri më tani vlonjati është aktivizuar minimalisht dhe ai kërkon të luajë pasi e ndjen veten ende të ri për të qenë zëvendësues.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike