Modelja superseksi angleze mesazh Icardit

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
7 Mars 2018 18:09

April Summers ka një mesazh interesant për kapitenin e ekipit të saj të zemrës, Icardin. Bukuroshja angleze që jeton në Itali përmes një postimi të bërë në profilin e saj në "Instagram" i ka ofruar sulmuesit argjentinas ngushëllim nëse ai ka nevojë.

"Mauro, nëse është e nevojshme, mund të të ngushëlloj unë..."- ka shkruar biondia seksi në rrjetin social.

29-vjeçarja vazhdon të jetë modele e Glamour dhe PlayBoy, ku ka korrur sukses, profesion që e ka ndihmuar të jetë aty ku është sot. April ka 275 mijë ndjekës në profilin e saj në "Instagram" dhe është një ndër modelet më të klikuara, kjo falë edhe fotove tejet seksi që poston. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike