Motra e Brozovic, sfidon Wanda Nara-n

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
8 Tetor 2018 10:36

Ema Brozovic e ka fituar popullariteti falë sensualitetit të saj por, sigurisht edhe të vëllait të saj që luan me Inter. Bukuroshja kroate është tepër aktive në profilin e saj "Instagram" ku publikon foto të shumta me bikini dhe jo vetëm. Biondina seksi së fundmi ka ndarë disa foto ku shihet në tarracën e apartamentit ku jeton në Milano, me pamje nga stadiumi 'San Siro'.

Ashtu sikurse bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda, edhe Ema ka realizuar një foto me bikini pranë pishinës ndërsa në sfond shihet edhe 'shtëpija e zikaltërve'. Duket se Ema po 'sfidon' bukuroshet e tjera të Interit dhe jo vetëm. Me foton e publikuar natyrisht që bukuroshja e ka fituar këtë ‘garë’, pasi format e saj trupore janë tepër të tonifikuara dhe seksi.  /EDS/

************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike