Mourinho, xheloz për vajzën e tij

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
12 Shtator 2018 15:34

Jose Mourinho ndihet xheloz për vajzën e tij, Matilde. Bukuroshja portugeze është në një lidhje me Danny Graham, të cilin e ka njohur në fakultet, që tekniku luzitan nuk e ka me aq qejf. Të dy kanë përfunduar studimet e larta në Londër, aty ku ka nisur edhe romanca mes tyre. Çifti duket kaq i lumtur pranë njëri-tjetrit, dhe duket që kjo lidhje ka bër që "Special One" të xhelozojë paksa.

Megjithëse mund të themi se ai ndihet më shumë në merak se sa xheloz për këtë lidhje. Natyrisht si çdo prind edhe ai dëshiron që vajza e tij të jetë e lumtur dhe të mos lëndohet. Danny dhe Matilde i kanë kaluar pushimet verore së bashku, ku kanë vizituar vende të ndryshme, tek të cilët kanë shkrepur edhe disa foto romantike që më pas i kanë postuar në rrjetet sociale. /EDS/

********************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota në kohë reale nga Futbolli dhe sportet e tjera

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike