Muguruza k.o.: Dhimbje dhe lot

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
2 Janar 2018 19:34
Tenistja spanjolle e pëson keq

Spanjollja Gabrine Muguruza është tërhequr në turin e dytë të turneut të Brisbane në Australi. Ajo u rrëzua në vijën e pasme të pistës dhe ndjeu dhimbje kur ishte në avantazh ndaj rivales Kruniç.

“Nuk ndodh shpesh. Nuk e di sesi më ndodhi”, u shpreh tenistja, e cila vuajti dhimbje të këmbës gjatë lojës që po zhvillonte.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike