Natalie, mbretëresha e palestrës

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
13 Shkurt 2018 12:45

Modelja kanadeze, Natalie Gauvreau është një nga mbretëreshat e fitness-it. Bukuroshja bionde poston foto të shumta në profilin e saj në "Instagram", ku merr komente dhe pëlqime pafund.

Format e saj fizike por edhe bukuria që e karakterizon bëjnë që ajo të jetë një ndër divat më të suksesshme në rrjetet sociale. Natalie nuk heziton të postojë edhe foto nudo në "Instagram" për 2.9 milionë ndjekësit e saj. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike