NBA| LeBron James jep 'frytet' e parë

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
1 Tetor 2018 21:29
Lakers-at munden nga Denver

Nuk ka shumë vend për imagjinatë, epoka e LeBron James te Lakers ka nisur zyrtarisht. Tifozë të shumtë që pushuan sheshet qendrore në San Diego, ndërsa turma të shumta nxitonin për të parë yllin e ri të Lakers-ave, por edhe për t’i hedhur një sy skuadrës mbushur me plotë talente të rinj pavarësisht humbjes kundër Denver-it me rezultatin 124 – 107.

Në këtë sfidë sytë e të gjithëve u përqendruar tek ai, Mbreti James. Në pesëmbëdhjetë minuta në fushë arriti që të bënte 9 pikë, duke dhënë dhe 3 asiste. Megjithatë, humbja e zbeh disi talentin e James, por që të gjithë besojnë se këta talente të rinj të Lakers-ave do të rriten shumë shpejtë për të dhuruar spektakël në çdo përballje. /EDS/

************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota në kohë reale nga Futbolli dhe sportet e tjera.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike