Ndeshja Chelsea – Eintracht Franfkurt shkon në vazhdime

09 Maj 2019

Ndeshja mes Chesleat dhe Eintachtit ka shkuar në vazhdime pasi edhe përballja e dytë është mbyllur 1-1, sikurse e para.

Chelsea shënoi në pjesën e parë me  Ruben Loftus-Cheek në minutën e 28-të.

Pjesa e parë u mbyll kështu.

Pamje nga ndeshja. (Photo by Clive Mason/Getty Images)

Në pjesën e dytë shënoi Luka Jovic për 1-1.

Deri në fund më nuk kishte gola për ta dërguar ndeshjen në vazhdime. /Telegrafi/

www.telegrafi.com