Në qershor i skadon kontrata, Juventus gati sulmin për Di Marian

07 Nëntor 2020

Juventus është duke punuar për të marrë me parametra zero Angel Di Marian. Sipas “Fichajes.net”, klubi bardhezi po mundohet të bindë sulmuesin argjentinas për një kontratë 3 vjeçare.

Di Maria është në skadencë kontrate me PSG në qershorin e ardhshëm dhe Juventus është një ndër konkurentet që duan ta bëjnë për vete sulmuesin 32-vjeçar. Ish-lojtari i Realit të Madridit dhe Mançester Junajtid po vlerëson mundësinë e ardhjes në Itali pikërisht tek Juventusi pasi nuk po kalon një moment të mirë tek parizienët.

PANORAMASPORT.AL

www.panorama.com

ulaş utku bozdoğan
ulaş utku bozdoğan astrolog
ulaş utku bozdoğan