Nereida Gallardo: Ronaldo gay? Ju them se...

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
25 Shkurt 2018 12:17

Nereida Gallardo, ish e dashura e Cristiano Ronaldo-s vazhdon që të jetë një nga vajzat më tërheqëse të Spanjë. Bukuroshja 35 vjeçare rikthehet në kohën kur të dy ishin të lidhur dhe tregon momente pikante nga jeta mes saj dhe yllit madrilen për “Vanity Fair”. “Atij nuk i pëlqen që të përdorë kondom, e për këtë arsye nuk besoj se fëmija i tij i parë është fryt i një nëne surrogate, por më shumë i një mungese vëmendjeje me një kameriere. Atij në krevat i dukej vetja zot, por pas një here e zinte gjumi. Ai homoseksual? Kur ishte me mua, mund ta garantoj këtë”, u shpreh Gallardo.

Bukuroshja spanjolle vazhdon që të jetë në një formë të jashtëzakonshme dhe shpesh herë gëzon fansat e saj me fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike