Neuer dhe Goretzka flasin rreth rikthimit të Guardiolas te Bayerni

14 NĂ«ntor 2019

Dyshja gjermane e Bayern Munichut, Manuel Neuer dhe Leon Goretzka kanë folur rreth rikthimit të mundshëm në klub të trajnerit Pep Guardiola.

Trajneri i Manchester Cityt u lidh gjatë ditëve të fundit me një rikthim sensacional te Bavarezët.

Për këtë rikthim janë pyetur edhe dyshja gjermane e Bayernit, Neuer dhe Goretzka, të cilët kanë thënë se nuk dinë gjë rreth këtij rikthimi.

Lexo po ashtu: Bayerni dëshiron rikthimin e Guardiolas në verë

“Mendoj se ju e njihni Pepin mĂ« mirĂ« se unĂ«”, ka thĂ«nĂ« Goretzka, duke ia kaluar pyetjen portierit.

“Pep gjithashtu ju njeh juve, me siguri!”, u pĂ«rgjigj fillimisht Neuer.

“E dĂ«gjova tani pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ«. Do tĂ« shihni se çfarĂ« ndodh. ÇfarĂ« vendosin vendimmarrĂ«sit nĂ« Bayern”, pĂ«rfundoi portieri.

PĂ«rveç Guardiolas, me Bayernin janĂ« lidhur edhe Arsene Ëenger, Mauricio Pochettino, Ralf Ragnick e Jose Mourinho. /Telegrafi/

www.telegrafi.com