Një 'kuzhiniere' seksi si Elisabetta

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
11 Shtator 2018 10:43

Aktorja dhe modelja italiane, Elisabetta Canalis nuk harron asnjëherë që të tregoj format e saj përfekte në rrjetet sociale. 39-vjeçarja është tepër e përkushtuar pas palestrës, ku kalon jo pak kohë që të mbajë fizikun në formë. Pavarësisht moshës dhe faktit që është mama e një vajze të vogël dyvjeçare, ajo gjen kohë për të gjitha. Por, më së shumti është e fokusuar te ushtrimet fizike, pasi tonifikimi i trupit është shumë i rëndësishëm për të. Kjo duket edhe në fotot që publikon në profilin e saj në "Instagram", ku ka 1.9 milionë ndjekës. Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet me bikini duke gatuar në kuzhinë, dhe natyrisht nuk ka shpëtuar pa u komentuar edhe nga mediat rozë. /EDS/

********************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota në kohë reale nga Futbolli dhe sportet e tjera.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike