Një super e dashur si Sara Salamo

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
5 Prill 2018 12:33

Teska në merkato flitet shumë për të ardhmen e tij, Isco duket se ka mbështetjen e partneres së tij, Sara Salamo. Bukuroshja për momentin është e impenjuar maksimalisht me filmin “Todos lo saben”,  por nuk harron të shfaqë dashurinë e madhe ndaj lojtarit spanjoll. 26-vjeçarja përdori profilin e saj në “Instagram”për t’i bërë një dedikim vërtetë të bukur dhe të veçantë mesfushorit të Realit të Madridit. Gjithsesi ajo që të bën përshtypje është mënyra e dedikimit, që me shumë mundësi nuk e kemi hasur ndonjëherë më parë.

Konkretisht aktorja bukuroshe zgjodhi një rrugë shumë kurioze, duke lyer të gjitha gishtat e njërës dorë me hashtag-et ““#deaquiAmarte te beso. #deaquiAmarte te leo. Çifti, i cili është në një lidhje prej disa muajsh, duket shumë i lumtur pranë njëri-tjetrit, dhe fotot në profilet e tyre në rrjetet sociale janë me të vërtetë të bukura. Nga ana tjetër, 25-vjeçari ka edhe një djalë, Francisco Alarcon Calderon, nga lidhja e tij e mëparshme me Victoria Alarcon./ EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike