Një tifoze e flaktë e Crystal Palace (FOTO)

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
8 Gusht 2018 15:34

Kayla Cadorna është një prej tifozeve më të zjarrta të Crystal Palace. Jo vetëm sepse aty luan i dashuri i saj Connor Wickham, por sepse Kayla gjithmonë e ka pëlqyer këtë klub.

Balerina dhe performuesja nuk mungon pothuajse në asnjë ndeshje të skuadrës londineze, e cila është ndër të paktat në futboll që ka një grup me cheer leaders. Dhe Kayla është pjesa më e nxehtë.

Fotot e saj në rrjetet sociale kanë super të pëlqyera ku jo vetëm pozon me veshje intime, por tregon edhe tatuazhet e shumtë dhe se është e aftë të luajë me zjarrin. Sulmuesin anglez e quan “Mbret” dhe me siguri që është ndër “Wags”-at më të nxehtë të Premier League./EDS/

**********

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli dhe sportet tjera.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike