Njëriu më i urryer i tifozëve gjermanë, tani mund të shpëtojë botën nga Covid-19

16 Mars 2020

Përpara alarmit të Coronavirus ishte njeriu më përfolur në fubollin gjerman. I urryer nga grupimet ultras të tifozëve të gjithë skuadrave të Bundesligës, presidenti i Hoffenheim, Dietmar Hop mund të kthehet në njeriun që mund të shpëtojë botën nga Covid-19.

1584280088456,curevac Tuebingen 100 V 16×9@2dxl 77ed5d09bafd4e3cf6a5a0264e5e16ea35f14925

Siç shpjegon e përditëshmja “Der Speigel”, ai është president i “Cure Vac” kompania që po eksperimenton me vaksinën kundër Coronavirus dhe sipas lajmeve të fundit, po arrin rezultate shpresdhënëse.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com